Toplumsal Sorumluluk

Yıldızlar Yatırım Holding’in politikalarına yön veren en önemli unsurlardan biri de, sahip olduğu toplumsal sorumluluk bilincidir.

Kurum kültürümüzün bir parçası haline gelmiş olan bu bilinç; sürdürülebilir, topluma yarar sağlayan, toplumun sorunlarına çözüm üreten proje ve organizasyonlar gerçekleştirmeyi, holdingimiz için bir reflekse dönüştürmüştür.

Halkımızın yaşam kalitesini yükseltmek, refahını artırmak ve her şeyden öte onlara bir gülümseme nedeni vermek için, toplum adına çalışmayı ve üretmeyi ara vermeden sürdüreceğiz.


HACI SALİH YILDIZ CAMİ (Bafra )

Yıldızlar Yatırım Holding toplumsal faydaya yönelik yaklaşımlarıyla halkımızın pek çok ihtiyacına çözüm üretirken aynı zamanda bu topraklara kalıcı eserler bırakmanın da gururunu yaşıyor. 1997 yılında açılışı yapılan Samsun Bafra’daki Hacı Salih Yıldız Cami’nde, 750 kişi aynı anda ibadet edebilmektedir.  



 

 

 

HACI SALİH YILDIZ CAMİ (Kocaeli)

Bu topraklardan kazandıklarını, bu topraklar için değere dönüştürmeyi kendine prensip edinen Yıldızlar Yatırım Holding, halkımızın ihtiyaçları için çözüm üretmeye; toplumsal faydayı gözeten icraatlarına her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor. 5 Şubat 2016’da açılışı yapılan 500 kişilik Hacı Salih Yıldız Cami’de; bu prensibin bir sonucu olarak Kocaeli Arslanbey Organize Sanayi Bölgesi sakinlerinin yıllardır dile getirdikleri ibadethane eksikliği sorununu çözdü. Bölge halkına gönül rahatlığıyla ibadetlerini yapma imkanı sağladı.