Yıldızlar Yatırım Holding

Basında Yıldızlar Holding

 • Fehmi Yıldız'dan Gazeteciye Stüdyo
  Yıldız Entegre'nin sahibi Fehmi Yıldız'ın desteği ile Kartepe Yıldız Entegre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gazetecilik Alanı Haber Stüdyosu ve Masaüstü Yayıncılık Atölyesi açılış töreni gerçekleştirildi.
  2018

  devamı
 • Aksoy'dan Yıldız Demir Çelik'i Ziyaret Etti
  Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy Yıldız Demir Çelik'i Ziyaret Etti.
  2018

  devamı
 • Yıldızlar, Rusya'nın üçüncü büyük orman ürünleri tesisini kuruyor.
  Orman ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Yıldızlar Yatırım Holding, Rusya'daki yeni MDF projesiyle birlikte, ülkenin bu alandaki en büyük üçüncü tesisini kurmuş olacak.
  2017

  devamı
 • YILDIZLAR, AMERİKA VE BREZİLYA'DA SARIÇAM ÜRETİP 45 ÜLKEYE SATIYOR
  Orman ürünleri alanında öne çıkan Yıldızlar Yatırım Holding İcra Kurulu Başkanı Hakkı Yıldız, "Lokal büyük olmaktansa global ama daha küçük olmayı tercih ettik. Bugün Amerika ve Brezilya'da kendi ormanlarımız bulunuyor. Burada sarıçam üretiyoruz. Türkiye dağlık ve iklim olarak uygun değil" dedi.
  2017

  devamı
 • Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi'nden pane
  Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi (GSTF) Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının açılışını "Ağacın İlham verdiği tasarımlar" konulu panelle yaptı.
  2017

  devamı
 • İGSAŞ, en inovatif ürünleriyle Konya Tarım Fuarı'nda
  TÜYAP Konya Fuarcılık tarafından düzenlenen, alanında Türkiye'nin ve Konya'nın en önemli fuarları arasında gösterilen Konya Tohum Fuarı, 07-10 Eylül tarihlerinde TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek.
  2017

  devamı
 • Rusya bakan yardımcısı Akhisar'daydı.
  İzmir Enternasyonel Fuarı'na katılmak amacıyla Türkiye'ye gelen rusya federasyonu sanai bakan yardımcısı Georgiy Kalamanov ve beraberindeki heyet, Rusya'da da yatırım faaliyetleri bulunan Yıldız Entegre A.Ş. Akhisar tesislerini ziyaret etti.
  2017

  devamı
 • Ormanla devleşti Çelikte sağlam adımlar atıyor
  Orman ürünleri üretiminde 3.2 milyarlık ciroya ulaşan Yıldızlar Yatırım Holding Kocaeli’nde açacağı Yıldız Demir Çelik Şirketi ile demir – çelik sektörüne hızlı bir giriş yapmak istiyor.
  2017

  devamı
 • Doğaya 10 bin fidanlık katkı
  Yıldızlar Yatırım Holding topluma ve doğaya olan sorumluluk bilinciyle Ege Orman vakfı ile işbirliği yaparak Torbalı Taşkesik mevkiine 10 bin fidan bağışında bulundu.
  2017

  devamı
 • Anadolunun en etkin 50 iş insanı
  Ekonomist dergisi tarafından hazırlanan Anadolunun en etkin 50 iş insanı araştırmasında Yönetim Kurulu Başkanımız FEHMİ YILDIZ 14. Sırada yer aldı.
  2017

  devamı
 • Yatırımlarımıza Hız kesmeden devam ediyoruz.
  Yıldızlar Yatırım Holding İcra Kurulu Başkanı Hakkı Yıldız, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ülke ekonomisine olan inançta herhangi bir değişiklik yaşanmadığını belirtti.
  2017

  devamı
 • Çiftçilerin Eski alışkanlıklarını değiştirdik.
  Yıldızlar Yatırım Holding Yönetin Kurulu Genel Sekreteri İlkay Ünal, Tarladan Sofraya projemizin ardından, çiftçiler geçmiş alışkanlıklarının ve tekniklerinin doğru olmadığını gördüler.
  2017

  devamı
 • Toplam hedef 600 Milyon Euro
  Darbe girişiminden iki gün sonra Kocaeli’nde 300 dönüm arazi üzerine sıcak haddelenmiş sac üretecek bir tesis yatırımının temellerini atan Yıldızlar Yatırım Holding, 2017 yılında yurtiçi ve yurtdışında toplam 600 milyon euroyu aşkın yatırım yapmayı planlıyor.
  2017

  devamı
 • Gübreye getirilen yasak tarımda verimi düşürecek
  Gübre hammaddesinde dışa bağımlı olan Türkiye, kimyevi gübrelere yinelik yasaklar nedeniyle tarımda büyük verin kaybı ile karşı karşıya kalabilir.
  2016

  devamı
 • İGSAŞ'tan gübre ithalatına 50 MİLYON $'lık DARBE
  İGSAŞ, Türkiye'de üretilmeyen gübre çeşitlerine yatırım yapıyor.
  2016

  devamı
 • Kadın çalışan sayısı 3 katına çıkacak.
  Yıldızlar Yatırım Holding, BM Kadınların Güçlendirilmesi Prensiplerini (WEPs) imzalayarak toplumsal cinsiyet eşitliğini ilerletecek şirket politikaları oluşturmaya yönelik taahhüt verdi.
  2017

  devamı
 • Ekonomist; Sayın Hakkı Yıldız, Türkiye Rusya ilişkilerinde yaşanan gerginliği değerlendirdi
  Yıldızlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hakkı Yıldız, Türkiye Rusya ilişkilerinde yaşanan gerginliği ve bu krizin Rusya’da yapmayı planladıkları 200 milyon dolarlık tesis yatırımına olan etkisini Ekonomist’e değerlendirdi…
  2016

  devamı
 • Sabah; “Erdemir’e Yassı Kardeş”
  Yıldızlar Yatırım Holding, Demir-Çelik Sektörü'ne yassı çelik üretimi ile giriyor. Yıldızlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hakkı Yıldız; “Kuracağımız tesis yassı üründe Erdemir’in bir eşi olacak” dedi.
  2016

  devamı
 • Hürriyet; “370 milyon Euro’luk yatırımın 200’ü çevre ve cari açığa takıldı”
  Yıldızlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hakkı Yıldız, Hürriyet Gazetesi’nden Vahap Munyar’la gerçekleştirdiği röportajında, Yıldızlar Yatırım Holding’in Demir-Çelik Sektörü'ne yaptığı yatırımları ve gündemi değerlendirdi.
  2016

  devamı
 • Akşam; “Hobimiz Yatırım; Hem Frene Hem Gaza Basarız Ama Asla Durmayız”
  Yıldızlar Yatırım Holding, hızlı büyümesiyle dikkat çeken gruplardan. 2000’lerin başında 70 milyon civarında olan grup cirosu, 3.5 milyar TL’ye yaklaşmış durumda. Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı Yıldız, 50 kata yaklaşan büyümeyi tek parti iktidarına ve grubun yatırım aşkına bağlıyor. Yıldız; “Yatırım bizim hobimiz asla durmayız” diyor.
  2016

  devamı
 • Dünya Gazetesi; “Daha kısa vadenin daha cazip olduğu görüldü”
  Dünya Gazetesi “Ceo Sohbetleri” röportajlarına konuk olan Yıldızlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hakkı Yıldız; gündemi ve sektör hakkındaki tespitlerini okuyucularla paylaştı.
  2016

  devamı
 • Ekonomist; “Yıldızlar’dan AdBlue Hamlesi”
  AdBlue adlı katkı maddesinin bütün dizel yakıtlı motorlarda kullanılması zorunlu. AB’ye uyum çerçevesinde denetimlerin sıklaşmasıyla pazarın üçe katlanması bekleniyor. Pazarın büyük oyuncularından Yıldızlar Yatırım Holding bünyesindeki İGSAŞ, Samsun’da bu ürünün üretilmesi için yeni bir fabrika kuracak. 9 milyon Euro yatırımla kurulacak olan fabrikada yılda 10.000 tonluk AdBlue üretimi yapılacak.
  2016

  devamı
 • Akşam; “Sıcak Soğuk Savaşını, Çevre ve Cari Açık Kazandı”
  Akşam Gazetesi'nden Mehmet Ali Ergün’le yaptığı röportajda gündemi ve sektörü değerlendiren Yıldızlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hakkı Yıldız; “Sıcak Soğuk Savaşını, Çevre ve Cari Açık Kazandı” dedi.
  2016

  devamı
 • Anadolu’nun Yıldız’ı Yükseliyor
  Yıldız Entegre, Ekonomist Dergisi tarafından gerçekleştirilen “Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi” araştırmasında bu yıl 4’üncülüğe yükseldi.
  2015

  devamı
 • Su İle Gelen Mucize
  Tarla Günleri kapsamında tanıtılan damla sulama yöntemiyle, daha kaliteli ve verimli ürün elde edileceği öngörülüyor…
  2015

  devamı
 • 5 Yıl İçinde 2 Kat Büyümeyi Planlıyoruz
  Yıldızlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hakkı Yıldız, 2016’daki hedefler hakkında bilgilendirme yaptı.
  2015

  devamı
 • Büyüme Devam Edecek
  Yıldızlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hakkı Yıldız, “Sektörün ihracat gücüne bakarak, Türkiye ekonomisi açısından önemini açıkça görmek mümkün.” dedi.
  2015

  devamı
 • İş ve Siyaset Dünyasından Başkan Üzülmez’e Ziyaret
  Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, iş ve siyaset dünyası ile STK temsilcilerinin yer aldığı konuklarını makamında ağırladı.
  2015

  devamı
 • Anadolu'nun Yıldız'ı Parladı
  Yıldızlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hakkı Yıldız,"Holdingimizin lokomotif şirketi Yıldız Entegre olarak Romanya ve Rusya'da olmak üzere toplamda 600 milyon euro'luk bir yatırım hamlesi başlattık." dedi.
  2015

  devamı
 • Hızlı Balık Ödülleri
  Referans Gazetesi ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen “Hızlı Balık Ödülleri”, sahiplerini buldu.
  2009

  devamı
© 2015 Yıldızlar Yatırım Holding A.Ş.