Yıldızlar Yatırım Holding

Demir Çelik Sanayi

YILDIZ DEMİR ÇELİK

Yıldızlar Yatırım Holding’in en genç üyesi olan Yıldız Demir Çelik, Türkiye’nin yassı çelik ihtiyacını karşılamak, sektörde dinamik ve global bir oyuncu olmak adına profesyonel kadrosu ile üretim yapmaktadır. Kocaeli Alikahya Organize Sanayi Bölgesi’nde 300.000 m2’lik arazi üzerinde kurulan üretim tesislerinde; sıcak haddelenmiş girdi malzeme, müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çeşitli üretim proseslerinden geçtikten sonra, asitli sıcak, soğuk haddelenmiş / tavlanmış, galvaniz kaplı veya boyalı nihai ürünlere çevrilerek satışa sunulmaktadır.
 
Yıllık 1.500.000 ton asitleme / soğuk haddeleme kapasitesine sahip olan tesiste beyaz eşya, otomotiv, panel radyatör, genel imalat ve yapı sektörü gibi farklı sektörlerin kullanımına yönelik geniş bir ürün yelpazesinde üretim yapılmaktadır.
 
Çevre ve insan sağlığına duyarlı, son teknolojik imkânlara sahip olan tesislerde 2018 yılı ilk çeyreğinde üretim başlamış olup, Yıldız Demir Çelik ülke ekonomise katkı ve yenilikçi yaklaşımlarla faliyetlerine devam etmektedir.

Asitleme Tandem Hattı: 1.500.000 ton/ yıl üretim kapasitesi

Galvaniz Hattı: 400.000 ton / yıl üretim kapasitesi

Boya Hattı:       150.000 ton / yıl üretim kapasitesi

Soğuk Sac: :       300.000 ton / yıl üretim kapasitesi.


Web sitesi : www.yildizdemircelik.com.tr

 
© 2018 Yıldızlar Yatırım Holding A.Ş.