Yıldızlar Yatırım Holding

Çevresel Sorumluluk

Günümüz dünyasının neden olduğu çevresel sorunlara karşı; Yıldızlar Yatırım Holding olarak üzerimize düşen sorumluluğun bilinciyle hareket ediyoruz. Çocuklarımızın dünyasını korumak, onlara maviyi ve yeşili miras bırakabilmek, tüm insanlığın olduğu gibi bizim de en öncelikli sorumluluklarımızdan biri.

Tüm faaliyet ve hizmet alanlarımızı sürdürülebilirlik ve çevrecilik anlayışıyla şekillendiriyoruz. Yıldızlar Yatırım Holding olarak “Bugün değil, yarına etkisi ne olacak?” sorusuna, çevreci cevaplar veremeyen hiçbir yatırıma imza atmıyoruz.

Ham madde ihtiyaçlarımızı endüstriyel kullanım için üretilen ağaçlardan karşılıyoruz. Holdingimizin bir geleneği haline dönüşen, her yıl gerçekleştirdiğimiz 20.000 fidan dikimiyle ülkemizi daha da yeşil kılmak için çabalıyoruz.

Kurum olarak yaptığımız çalışmaların yanı sıra; sivil toplum kuruluşlarının gerçekleştirdiği birçok çevreci etkinliğe de destek veriyoruz. Ege Orman Vakfı’nın 2016 yılında gerçekleştirdiği Ağaç Dikme etkinliğine verdiğimiz 10.000 fidanlık ve yine 2016 yılında gerçekleştirilen MÜSİAD, Mobilya ve Orman Ürünleri Sektör Kurulu tarafından gerçekleştirilen ağaç dikme etkinliğine verdiğimiz 10.000 fidanlık destek, işte bu çevreci bakış açımızın yansımaları.

Halkımıza, toprağımıza ve insanlığa karşı olan sorumluluklarımızın bilinciyle, mavi ve yeşilin tonlarından biri olmaya devam edeceğiz.

© 2018 Yıldızlar Yatırım Holding A.Ş.